PARKIETY I DESKI PODŁOGOWE iFLOOR

Człowiek urodził się w słońcu. Jego najstarsze oelady znaleziono w tropikach. Z tropików przywozimy Państwu naturalne ciepło i komfor t drewnianych podłóg, tarcic i fornirów egzotycznych. W ich kolorze, oczami wyobraźni, odnajdziecie soczystą zieleń Borneo, biel plantacji kauczukowej Sumatry i rudy odcień kopca termitów z Wybrzeża Kooeci Słoniowej. W ich zapachu odnajdziecie Państwo smak migdałów, goździków, kardamonu i szafranu. Ich obecnooeć nada pomieszczeniom ciepły i niepowtarzalny wygląd, wyjątkowy charakter i wyszukaną elegancję.

Pośród wszechobecnych podłóg panelowych, masywny parkiet oraz podłogi drewniane stały się synonimem prestiżu. Z drugiej strony jest to produkt, który, ze względu na swoje właściwości, nigdy nie wychodzi z mody. Nadaje pomieszczeniom ciepły i niepowtarzalny wygląd, elegancki charakter i specyficzny mikroklimat.

Poza walorami estetycznymi parkiet jest także dobrym izolatorem termicznym i akustycznym, dobrym regulatorem wilgotności powietrza i materiałem nie alergizującym. Co ważne, jest przede wszystkim trwały i może być wielokrotnie odnawiany. Należy podkreślić, że dziś, w porównaniu z latami minionymi, oferta parkietów jest o wiele bogatsza.

Klient może wybierać spośród kilkunastu gatunków drewna, pochodzących nie tylko z naszej szerokości geograficznej, ale także z Azji, Afryki i Ameryk. Pojawiły się także nowe kolory i duże wymiary sięgające szerokości 20cm i długości do 2m. Dużą popularnością cieszą się ostatnio podłogi lite lakierowane np.:parkiet oraz deska Merbau, Merbau, Teak oraz Palisander łączony lamelowy15x150 3Lam. Ceny wielu z tych egzotycznych „perełek” się na poziomie cen krajowego parkietu dębowego czy jesionowego. Do głównych zalet tych parkietów należy zaliczyć ich twardość i stabilność która wypada bardzo korzystnie na tle gatunków krajowych.

Lite

Warstwowe

Sportowe